| mt2Ro1211 a întrebat:

am o mare intrebare care ma ingrijoreaza : daca cineva iti stie numarul de telefon poate afla unde stai? sad

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Daca va cunoasteti doar " prin telefon " nu ai de ce sa iti faci griji! Teoretic da, poate, dar ii trebuiesc echipamente de supraveghere foarte scumpe pe care si le permit doar putini oameni in Romania si serviciile secrete. Deci slabe sanse!
Vezi ca adresa se poate afla si din alte surse, sa nu procedeze si individul acela la fel si apoi sa te minta ca ti-a urmarit telefonul.

8 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Daca te suna si te intreaba unde stai, pai daca ii raspunzi poate afla.

| Radu284 a răspuns:

Daca nu lucreaza la providerul respectiv de telefonie, sau nu are pile mari pe la politie, nu poate face mare lucru. Dar asta nu inseamna ca poti sa-l injuri cat vrei, ca poate face plangere la politie si atunci te pot prinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e abonament se poate afla dar foarte greu, daca e cartela prepay nu te gaseste nici dracu laughing

| JustSquirrels a răspuns:

Nu prea cred. Adica, are doar numarul nu si adresa, dar pentru orice eventualitate ar fi cazul sa-ti schimbi numarul. Doar nu te ingrijora ✌️

| Lulu02 a răspuns:

Nu, din cate stiu. Si eu am un nr foarte usor de telefon si sunt persoane care il au si nu stiu unde stau. laughing

| mt2Ro1211 explică:

Treaba esste ca am incurcat un nr si am crezut ca sun pe un prieten dar am gresit numarul... si am injurat si m-a amenintat ca aduce politia pe cap... mi-e frica crying(((((((

| mt2Ro1211 explică (pentru mt2Ro1211):

Nu stiu ce sa fac crying(

| mt2Ro1211 explică:

Daca as putea sa dau funda tuturot. asi da cu mare placere. crying