| gulie a întrebat:

Am o mare problema. M-am indragostit de 2baieti in acelasi timp dar nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pentru unul dintre ei chiar simt ceva dar pentru altul chiar simt ceva puternic. baiatul de care stiu ca sunt indragostita este cu 1 an jumate mai mare decat mine, el nu sta in orasul in care stau si eu. vine aici si sta doar vara! nu stiu daca si el simte ceva pentru mine, i-ar ca sa ii spun ceea ce simt mi-e imposibil! ce sa fac? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BlondaBă a răspuns:

Pai in primul rand nu prea conteaza varsta. In al doilea rand incearca sa stai in prezenta celor 2 baieti cat mai mult pentru a vedea care este cel mai mult pe placul tau, care se comporta cel mai frumos si care totusi da semne ca i-ar place de tine. Sper sa fie de folos! :* Te-am pupacit! :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Chiar tu ai zis că simţi ceva mai puternic pentru unul din ei. Atunci alege-l pe ăla, deşi relaţie la distanţă nu ţin.

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic ca nu esti prea sigura pe tine. de indragostit nu poti sa te indragostesti de doi tipi deodata. :? doar sa iti placa. si ti-ai dat seama ca unul ti-a picat mai cu tronc sa zic asa. Pai. vezi daca iti da semne cum, ca te-ar place. vorbeste cu el si poate de deschizi in fata lui. Risca. daca nu risti. poate vei pirde ceva la care aveai sanse mari. Multa bafta :]

| veveritzamia95 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie ca si tine, si eu am fost indragostita de doi baieti, adica mai mult de unul din ei, desigur vorbeam cu amandoi asa ca prieteni.Cu cel de care eram indragostita nu stiu ce s-a intamplat cred ca s-a combinat, si nici nu am mai vorbit cu el de atunci, iar celalalt era indragostit maxim de mine, dar ce sa zic nu ma atragea asa mult si am decis ca sa nu-l fac sa sufere, asa ca i-am zis ca nu poate fi nimic intre noi.Ca sfat pentru tine este mai bine sa ii spui ca esti indragostita, poate e sentiment reciproc.Mai bine decat sa regreti ca nu ai facut-o, si celalat nu are rostul sa il tii daca nu simti ceva pentru el:d