| IfyoulovemeLetmeknow a întrebat:

Am o mare problema si vreau sa ma ajutati. Imi place de un baiat de la 4-5 ani, iar acum am 14. Inainte eram mica.bine- ce poti simti cu adevarat la acea varsta? Dar anul trecut in noiembrie am inceput sa simt ceva foarte puternic pentru el. De atunci doar la el ma gandesc ^__^. I-am spus si a fost dragut cu mine, doar ca nu mi-a dat un raspuns pe care sa-l inteleg. A zis ca e indisponibil emotional ( eu m-am gandit ca poate e cu alta, etc). Dar cand sunt cu el si cu alti prieteni, il simt cum ma studiaza si cum se uita la mine. Cand din intamplare ma uit la el si il surprind ca se uita la mine lasa ochii in jos. thinking Nu mai stiu ce sa cred, adica pe mess nu ma saluta deloc in ultima vreme. Dupa ce i-am spus ce simt a mai vorbit cu mine de vreo 2-3 ori( el ma salutat) si apoi nimic. Fata in fata e altfel. Ce ma sfatuiti sa fac? Eu nu vreau sa renunt! Dau funda +vot happy

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Eu cred ca te iubeste cu adevarat dar ii este rusine,app el cati ani are? poate ca nu te baga inseama findca ori ii este rusine,ori este ocupat, ori stau pe net, deci pe mess nu te baga inseama dar afara se uita dupa tine si cand te intorci intoarce privirea gata te place dar fi sigura ca vrea sa fie si cu tine daca vrei? si daca nu vine el la tine du-te tu la el fa ti curaj succes!kissfunda +vot?

1 răspuns:
| Deny1333 a răspuns:

Eu îţi zic că e mai bine să vorbeşti din nou cu el şi să-i spui lui toate astea. El sigur va avea cea mai bună explicaţie, noi ne putem da doar cu părerea.
Baftă!