| XcCrSsX a întrebat:

am o mica mare problema.vorbesc mult si prost toata lumea imi spune asta, mai multe fete mi-au zis ca inainte sa ma cunoasca eram dragut dar acum sunt badaran laughing. Vreau sa ma schimb dar nu stiu cum sa devin mai matur am dabea 17 ani.Astept cat mai multe sfaturi, nici macar o prietena nu imi pot face la ce gura am am creat un obicei din a vorbi mult si prost...laughing

Răspuns Câştigător
| Alynaaa1234 a răspuns:

Dacă o fata te place cu adevărat te acceptă și așa. Decât sa te schimbi pe tine pentru cineva și dupa sa nu te mai simți bine tu cu tine mai bine știi ca nu mai vorbești cu acele fete. Sper că te-am ajutat