| Negativu01 a întrebat:

Am o mica problema cu calculatorul...Cand vreau sa-l pornesc nu porneste de fel, chiar un pic se aude ceva-ceva timp de o secunda dupa care nu se mai porneste.Am mai patit asta odata si era de la sursa de alimentare...Sa fie tot ea de vina sau placa de baza? P.S:Ca sa pornesc calculatorul deconectez sistemul de la curent pentru cateva secunde dupa care il conectez si merge,dar, nu pot contiunua asa straight face Ce sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IulianDornianu61 a răspuns:

Daca se aude in timp ce se incarca windows-ul, iar apoi o ia iarasi de la capat, inseamna ca ti s-a sters ceva din Local Disk C, si nu mai poti face altceva decat sa reinstalezi Windows-ul.

| Negativu01 explică (pentru IulianDornianu61):

Nu,nu se aude atunci cand se incarca windows-ul ca nici nu apuca sa se incarce happy