| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema!

De fiecare data cand trec pe langa o fata, am un sentiment foarte ciudat.
Sau cand stau langa o fata si o privesc in ochi 2 secunde,ma uit la ea si simt ca ma place, dar simt ca pe ea o retine ceva!
Mi s-a intamplat de multe ori chestia asta: Sa privesc o fata si sa simt ca ma place, doar ca ea este timida....sau amandoi...(de fapt si eu sunt mai timid).

Intrebarea mea este:
Credeti ca este adevarat ceea ce simt eu sau este doar o "ILUZIE" de a mea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate sa fie o iluzie,mai direct, nu iti dai tu seama daca ii place sau nu de tine (aka esti cam naiv).
Dar, se poate sa nu.
Ce iti pasa daca ii place de tine, ce rost are intrebarea?
Du-te si invit-o undeva, etc.

| Elenina356 a răspuns:

Buna. Ceea ce simti este real, insa iti dai seama ca placi realmente o fata cand poti vorbi mai mult cu ea. O relatie nu se cladeste din ochi dulci. Si desigur, trebuie sa realizezi daca si ea simte acelasi lucru pentru tine.