| Beeeeer a întrebat:

am o nelamurire.Am in clasa o colega care are o verisoara ce locuieste in America, cand a fost in Romania nu prea am vorbit cu ea pentru ca eram mai mic si mai timid ea fiind mai mare ca mine cu 1 an.

De cateva zile am inceput sa vorbim pe Facebook sa ne trimitem poze pe snapchat. Tipa e foarte draguta si amuzanta,vorbim si in engleza si romana, Mie imi place de eabig grin

PS:O sa putem fi impreuna? Ea vine 1 data pe an si sta 1 luna 2 in Romania vara.Eu am 14 ani, ea 15?

Vine acum pe 26, ce ziceti ma place, sa incerc sa ma combin? Nu prea cred ca poate tine o relatie la distanta dar o plac mult.

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Când va crește de vreo 20 de ani termină facultatea va vrea să vină la tine. Ai o șansă să ai o relație la distanța, deși e cam greu de întreținut.
O zi bună să ai!

| Sadop a răspuns:

Vorba aia : Daca nu incerci, nu castigi.
Nu ai ce pierde. Chiar daca nu va merge, vei castiga experienta care iti va fi folositoare pe viitor!
Vezi ce faci. Bafta happy!

| 1aprilie a răspuns:

Încearcă sa te combini cu ea, vezi ce iese.

| Beeeeer explică:

Ah,e coapta treaba rau la ei ora e cu 7 ore in urma.Dar pana la urma incercarea moarte n-are.laughing