| Laur77 a întrebat:

am o probelam locuiesc in Austria si am cartela lyca mobile cu minute nelimitate în românia și azi cand sa sun zice ca nu mai am credit, am fost mi-am încărcat cartela 10 euro crezand ca trebuie sa am euro pe telefon dar cand colo imi consuma creditul

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există diferite opțiuni pe care trebuie sa le activezi pentru a putea folosi minute, mesaje și internet. Pentru a afla care sunt optiunile, atunci când încarci, trebuie sa primești un pliant sau atunci când ai cumpărat cartela, ai primit un pliant cu opțiunile.