| DraGutZUul a întrebat:

Am o problema, ajutati-ma va rog.Cand intru pe adresa de mess (nu pe yahoo messenger ci pe yahoo mail pe net)limba este setat in spaniola cum o schimb in romana?!

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Intri pe Mail si alege Account Info iti bagi iarasi parola apoi ai "Account Settings" iar la acea sectiune gasesti "Set language, site, time zone" si setezi

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra in sectiunea de configurare din contul tau Yahoo. Dupa ce te autentifici cu numele de utilizator si parola, ajungi in pagina Yahoo Account Info. Defileaza pagina pana la rubrica Account Settings si acceseaza linkul Set language, site, time zone (tradus vine „Configurare limba, pozitie geografica, fus orar").