| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am o problema. Am apasat niste butoane din greseala si mi se vede scrisul mic la facebook. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vardolnicusor a răspuns:

Poti incerca sa dai click Ctrl apoi tinand apasat dai clic pe butoul + din dreapta tastaturii si ii maresti rezolutia cat ai tu nevoie si ca sa o micsorezi Ctrl tinand apasat apoi - ( minus). Funda?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Apasa pe Ctrl + pentru a mari si Ctrl - pentru a scade.

Sper ca te-am ajutat.

| deny2002 a răspuns:

Dai sus la cele 3 lini din dreapta si vezi ca scrie zoom apesi pe ''+'' pana la 100! Daca nu merge nu stiu ce altceva ar merge.