| erks a întrebat:

Am o problema azi am fugit afara si cand am ajuns acasa ma durea tare piciorul stang si nu pot merge bine si cand m-am uitat la picior parca osul era iesit pe dinafara(sub genunchi e ca o buba mare si daca pun mana pe ea ma doare)spuneti-mi ce este va rog si ce trebuie facut

1 răspuns:
| Lovelyix a răspuns:

Probabil e o umflatura. Pune gheata acolo, si daca nu iti trece in 3-4 zile, du-te la un doctor si poate iti va da o crema. Bafta!; p