| Kely2820 a întrebat:

am o problema care sta în felul următor: Am un cont de gmail cu un joc, vreau sa îl vând cuiva, eu vreau sa primesc suma de x bani PayPal ca să-mi pot cumpara lucruri pe un alt joc, daca sunt minor cum ar trebui sa procedez, nu cunosc prea bine metoda asta de plata prin PayPal, am înțeles ca iti trebuie un card și ca să ai un card trebuie sa ai 18 ani, se poate într-un fel sa primesc banii, spuneti-mi voi cum ca sa nu ma mai încurc.

1 răspuns:
| n0rthestside a răspuns:

Esti minora, nu folosi paypalul nimanui.

Exista paysafecard [psc] practic un bon cu un cod in valoare de suma cu care ai cumparat-o de exemplu, cauti pe internet "paysafecard [unde locuiesti] de exemplu Iasi si acolo o sa gasesti in ce magazine poti cumpara paysafecard si trebuie sa ai minim 14 ani ca sa cumperi in unele nici macar nu o sa-ti zica despre varsta... odata cu codu ala poti face tranzactii cu el.