| ayran a întrebat:

Salut TPU. Am o problema cu colegii mei, mereu rad de mine deoarece din ora in ora ma cer la toaleta deoarece am probleme cu vezica iar ei nu stiu asta, mereu fac misto de mine ca ma duc la baie. In fine, stiu ca nu imi vor raul dar pe mine ma deranjeaza mult, deja sunt 3 zile de cand sunt luat la mișto.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Tu valorezi enorm și mult mai mult decât vorbele lor!winking Nu ar trebui să te afecteze. Viața ta nu este determinată de acțiunile, vorbele sau părerile lor. Nu este generată de aceste aspecte!winking Lasă-i să creadă că te masturbezi, decât să știe adevărata problemă! Nu e treaba lor și tu nu trebuie să dai explicații nimănui. Tu știi cine ești și nu trebuie să dovedești nimic nimănui! happy Nu contează ce zice lumea. Succes în toate! Funda? big grin

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urent la medic, ca tu ai o problema grava cu rinichii sau o infectie urinara care avanseaza daca este netratata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să le explici asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui că ai nevoie să mergi așa des din cauza unei probleme medicale. Desigur, ideal ar fi să tratezi problema

| LeeMina22 a răspuns:

Ai putea vorbi cu diriginta/dirigintul despre problema ta si sa le comunice colegiilor sa nu isi mai bata joc de tine, fara sa me spuna despre problema ta daca tu vrei sa ascunzi asta.