| Mariokasan a întrebat:

Am o problema cu o fata...
Ea ma place pe mine dar si pe un alt baiat care nici macar nu stie despre existenta ei si care place o alta fata...
Chestie e ca a renuntat la mine si a decis sa il placa in continuare pe celalat.
Sunt sanse sa se intoarca la mine sau renunt la ea?
O plac tare mult...

1 răspuns:
| llleo a răspuns:

Înseamnă că simte ceva mai mult pentru celălalt. Ar trebui să renunți la ea. În cazul în care o va refuza, probabil că se va întoarce la tine. Ca o roată de rezervă. Așa cred, cel puțin. Fiți doar prieteni, dacă poți. Doar dacă poți, Mario.
Spor.