| SoferTir a întrebat:

Am o problema cu pc.Cand apas pe butonul de pornire porneste merge 2-3 secunde si se restarteaza singur de vreo 4-5 ori, dupa aia se aude un piuit lung.Si nu se aprinde ecranul deloc deloc.De la ce e? Sunt disperat!

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Sursa, placa video, memorii sau hard-disk. Oricare din acestea poate fi. Recomand sa mergi la un magazin de specialitate sa iti rezolve probleme, daca tot incerci sa-l pornesti in starea asta risti sa-i provoci si alte daune.