| CarmenMarton a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Sa incep cu inceputul...am instalat windows-ul deoarece pe ecran imi apareau foarte multe punctulete roz, am crezut ca poate asta va remedia situatia punctelor, dar degeaba, dupa ce am instalat windows-ul am downloadat de pe net driver-ul pentru placa mea video[NVidia GeForce 7300 GT] pentru ca cd-ul original cu driver-ul pentru placa nu-mi mai merge, am asteptat sa se instaleze, dar la un moment dat ecranul mi s-a facut negru si mi-a aparut o casuta cu mesajul "NO VIDEO IMPUT"sau "ENTERING SLEEP MODE"...in fine, l-am restartat si n-am mai putut intra in windows numai prin safe mode, am dezinstalat driver-ul si a intrat normal in windows, dar cu aceleasi puncte roz. Oare e de la placa video? Si daca da, ce ar trebui sa fac? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti iei alta placa video si sa-ti inslalezi un anti-virus pentru s-ar putea sa faca asa de la antivirus