| Vasile_Abel_2001 a întrebat:

am o problema cu steamu. am uitat parola. si usernameul. am dat acolo la ai uitat parola am pus mailul. si mi-o zis ca trebuie sa imi dea un cod. pe mail. dar asta-i problema nu pot sa-mi accesez contul. adica pot stiu mailu si parola. da de cateva zile m-am mutat in alta tara si nu mai pot sa-l accesez ma loghez si imi zice. ca trebuie sa-mi dea un cod pe numarul de tel. care eu nu-l mai am. ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| rzvm211 a răspuns:

Salut! Da-mi email-ul si iti trimit un toolkit pentru steam. Cred ca ar rezolva problema.

| Vasile_Abel_2001 explică (pentru rzvm211):

Miaf44@yahoo.com

| Vasile_Abel_2001 explică (pentru rzvm211):

Skype abel.vasile1

| Vasile_Abel_2001 explică (pentru rzvm211):

Skype -ul abel.vasile1