| anonym012 a întrebat:

Am o problema,de dimineata nu stiu cum sau de ce un dinte din partea de jos stanga s-a "rupt" ca sa zic asa si s-a lasat pe spate, el nu a cazut si nu da semne ca o sa cada.Problema este ca s-a intamplat dimineata si a trebuit sa merg la scoala cu el asa(sunt clasa 9).Am putut sa mananc un corn fara sa ma doara.Este neaparata nevoie sa merg la dentist sa il scoata sau sa il indrepte pentru ca rusinos nerusinos recunosc ca imi este cam frica.Va rog raspundeti cat mai repede funda.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Snowfall a răspuns:

Oricat de frica ti-ar fi va trebui sa te duci. Mai bine suporti putina durere decat sa ramai fara dinte. Din cate am inteles eu problemele de genul acesta nu sunt foarte grave si se pot rezolva.

| anonym012 explică (pentru Snowfall):

Multumesc mult pentru raspuns!

1 răspuns: