| IGPI a întrebat:

Am o problema eu as zice... mai bizara big grin am 14 ani si sunt din republica Moldova dar exact maine voi pleca in Romania in Cluj-Napoca, in afara de fratele meu, mama nepoata si sotia fratelui meu nu voi avea pe nimeni acolo. Unica persoana pe care "o stiu" din Cluj e o fata de 17 ani, de ea mi-a spus un prieten apropiat acum aproximativ un an, dar nu vorbeste cu ea de mult timp si am doar Facebook-ul ei. Nu vreau sa o agat (nici nu prea as avea sanse tinand cont de varsta) dar cum as putea sa ma imprietenesc de ea (fara ca prietenul meu sa fie implicat)?

1 răspuns:
| mitzok a răspuns:

Incearca sa ii dai mesaj, sa ii spui ca e singura persoana pe care o cunosti de acolo, sa iti arate orasul happy