| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Am o problema la calculator.
Cand il deschid imi apare placa de baza si apoi se intuneca si ramane asa(fara nimic altceva pe ecran) si trebuie sa dau restart pana se deschide dar imi apare numaratoare inversa si cand dau enter(start windows normally) se blocheaza si dau restart pana merge(ieri:09.06.2013 nu a mers deloc dupa peste 100 de incercari). Nu merge nici cu safe mode, nici "last configurationthat worked".
Funda cui ma ajuta si vot

2 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

PS: Asta se intampla de 2 saptamani(de cand am schimbat ventilatorul)

| Angie95 a răspuns:

Cheama un om care se pricepe la pc-uri si arata-i cum face. cu siguranta e din unitate. Baftawinking