| Daniel1010 a întrebat:

Salut,TPU. Am o problema mare cu parintii. Deci : am deja 14 ani si parintii mei nu ma lasa sa imi fac snapchat sau facebook 3 ani ma rog de ei sa ma lase sa imi fac cont ca
1. Toti colegi din clasa au snapchat si facebook
2.ca vreau sa stiu cum e
3.mama are facebook (si eu nu)
Daca stiti cum sa imi convig parintii sa imi fac macar snapchat sunteti oameni cu inima mare.

Multumesc

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Aaa, probabil se gandesc ca vei sta de vorba toata ziua cu colegii tai si nu te vei mai putea concentra la teme/treburi casnice.Dovedeste`le ca se inseala cu acest lucruri si apoi poti aduce iar in discutie aceasta problema.

| Deaad a răspuns:

Ce imi place spiritul asta de turma.
Ca toti au si saracul de tine nu.

Mai bine ca nu te lasa pentru ca dupa aia ti se urca la cap si incepi sa te prostesti cu tot felul de statusuri tampite si poze aiurea.
Oricum esti prost deja.

| ksaoswh a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei asta doar pentru ca si ceilalti au. Snapchat sincera sa fiu, mi se pare cel mai stupid lucru...
Facebook am doar dintr-un motiv.
Crede-ma nu sunt cine stie ce. Pe facebook dai oricum numai de nebuni, cocalari, pitipoance etc.