| g3orgiana16 a întrebat:

am o problema...nu stiu cum un baiat sa ma bage in seama pe care eu il iubes... dar el nici nu ma observacryingajutati-masi app e langa clasa mea
dar eu m-am gandit sa ii dau add dar am o retinere dc?

Răspuns Câştigător
| Dulceata_1022 a răspuns:

dai add si vezi ce iti zice daca te respinge si vezi ca nu are cehf de tine exista sansa sa nu aiba nimic pentru tine... si faza proasta e ca si la mine a fost la fel am incercat sa ma bag cu un baiat in seama si m-am bagat chiar si in anturaju lui am fost prieteni am fost chiar si la el acasa dar cand i-am spus ca vreau sa fiu cu el totul s-a stricat mai bine taceam din gura laughing... mai bine vezi ce o sa se intample si daca ti se pare ca e ceva negativ intoarcete din drum;batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ai retzinerea deoarece te temi sa nu faci ceva greshit si sa te ia in ochi rai.ai putea sa intri in vorba cu cercul lui de prieteni si 100%o sa te observehappy fi prietenoasa cu prietenii lui si o sa vezi daca chiar merita sa te bage in seamahappymult noroc cu baietiihappy

| WhiteRose a răspuns:

Dai add, vorbeste cu el, poate nici nu este persoana pe care ti-ai imaginat-o