| Bersek a întrebat:

Am o problema tehnica. Am o problema cu mouse-ul si volumul. Am mouse-ul demult si nu a facut probleme de astea. Cand dau scrol-ul adica rotita aceea din mijloc in jos, in loc sa se duca bara din dreapta paginii care da pagina in jos si in sus, modifica volumul, adica cand dau de scroll in sus in loc sa dau bara mai in sus ca sa se duca pagina in sus, da volomul la muzica sau la orice mai tare. Va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| Arrum a răspuns:

Daca vrei sa dai bara din dreapta in sus si in jos mai intai trebuie sa selectezi bara cu click pe ea si apoi sa dai de scrol.