| Polinco a întrebat:

Am o problema, transpir mult si cand transpir miroase la transpiratie. Ma spal in fiecare seara si cateodata inainte sa merg la scoala imi dau cu apa la subrat, iar apoi aplic un strat de deodorant si cand ajung acasa, tricoul si bluza de pe mine miros la transpiratie. Imi schimb hainele in fiecare zi!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai decat sa folosesti transpi block de la farmacie, m auzit ca e foarte bun.

| Symbio8 a răspuns:

Poarta haine negre sau albe, rade tot parul de acolo ca ala miroase. Spala-te des si folosteste deodorant dupa spalare. Exista produse care stopeaza transpiratia dar nu sunt sanatoase. Live with it.