| Lefter_Dragos_2000 a întrebat:

Am primit rezultatele la EN. Am 8, 25 la Romana si 8 la mate, cu 8-ul la mate sunt ok, dar la romana ma asteptam la un 9 plus, stiu sigur ca am facut totul corect la gramatica, lucru ce inseamna ca am fost depunctat pe compuneri, probabil din cauza exprimarii, sau, ce imi place mie sa cred, AM AVUT CEL MAI INCHIS LA MINTE CORECTOR POSIBIL. Oricum, media de admitere la liceu imi iese 8, 42. Nu cred ca fac contestatie, chair daca la romana as fi putin tentat. Ce licee din Bucuresti din sectorul 2/3 imi puteti recomanda? Eu as fi vrut tare mult sa dau la Cosbuc pe filo, dar nu-mi permite media si nu cred ca va scadea in halul asta ca sa pot sa intru acolo. Alta varianta ar fi A.I. Cuza, pe Stiinte sociale. Astept sugestii, multumesc in avans!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, dacă ești sigur de ce ai făcut atunci fa contestație, și eu as face la mate dar nu ma risc

| CatalinBlack53 a răspuns:

Daca tu crezi ca ai facut de 9+, fă-o.