| anonim_4396 a întrebat:

Am reinstalat windowsul pe laptop acer aspire 5315 aveam windows 7 ultimate sp1 si am instalat windows xp de pe un stick usb.
Sa instalat si am vrut sa creez o retea PPPoe dar nu merge deoare nu-mi mai arata Lan [local area conection].

Funda! HELP!

4 răspunsuri:
| LadyAdda a răspuns:

Downlodeaza driverele de pe site-ul lor si incearca din nou.http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers

| Annnonim a răspuns (pentru LadyAdda):

Nu merg driverele!
Le-am mai descarcat!

| EduardLaw a răspuns:

Daca esti sigur ca nu e de la drivere, poate fi oprita din BIOS

| Annnonim a răspuns (pentru EduardLaw):

Numai l-am facut.nu gaseam placa de retea...era mai ascuna in drivere