| Pidiciii a întrebat:

am revenit aici cu o intrebare foarte interesanta. Oare sunt pe aici persoane care au nevoie de o alta persoana care sa i ajute sa i indrume si sa i sfatuiasca in legatura cu problemele lor?
Cu siguranța raspunsul va fi da
lasa timi in comentarii raspunsuri cu da, cine ar vrea si are ajutor in anumite momente dificile
Voi lua legatura cu ele pe mess enger sau Instagram pentru a discuta
cine vrea poate lasa o adresa de socializare pentru al putea gasi

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Mai bine le răspunzi celor de-și expun problemele aici.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cel mai bine le raspunzi direct aici la intrebarile lor. Asa nu pare nimic... suspect.

| siriusblack98 a răspuns:

Da, intr-adevar este cea mai interesata intrebare de pe TPU din 2020. Ii fac o poza si o pun in tablou pe perete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, dar nu cred ca persoana ideala de la care as vrea sfaturi e cineva care scrie "lasa timi" si "al". Stiu ca ai intentii bune, dar sa stii ca neatentia iti scade credibilitatea.

| Pidiciii explică (pentru anonim_4396):

Salut!
Este doar din cauza auto-corectorului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pidiciii):

Ok.