| YungChrist a întrebat:

Am si eu cateva intrebari. Mi-am facut un tatuaj (au trecut 16 zile) si inca e putina uscata zona in care am tinut folia, si tatuajul mai are cateva coji. E normal? Si inca o intrebare. Am niste portiuni facute cu tus alb si in acele zone pare putina ridicata pielea. Si doar la partea facuta cu tus alb, se vede putin reliefat. E normal? Daca nu, cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| Kuroo a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrebi persoana care ti-a facut tatuajul sau pe altcineva din acest domeniu. Am auzit ca nu trebuie aplicata crema peste un tatuaj proaspat sau gel de dus etc... Nu stiu cum te pot ajuta dar am vazut poza de profil cu noul album al Maestrului si, pace frate, ai grija!

| YungChrist explică (pentru Kuroo):

Nu e proaspat. Am tinut folia 3 zile si au trecut 16 zile de cand mi l-am facut. Eh, vad eu cum rezolv. Ma bucur ca sunt ascultatori de NA' si aici, pace si sanatate!

| perezlucia33 a răspuns:

E ceva normal sa aibă coji tatuajul da-ti cu crema de gălbenele pe tatuaj și cojile acelea sa nu le rupi îți cad singure

| YungChrist explică (pentru perezlucia33):

Au trecut 16 zile de cand mi-am facut tatuajul. Inca mai sunt coji dar putine, ma gandeam ca nu e normal sa dureze atat. Si crema de galbenele distruge pigmentul de culoare.