| and2797 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa joc couter strike dar sa am propriul meu server cu zombie de unde descarc sau cum imi creez un server zombie,cu lasere, gloate infinite etc.Cine ma poate ajuta, id mazuru.andrei1.Dau funda pentru cel mai bun raspuns.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Si despre ce counter strike este vorba? CS 1.6, source sau cs GO? Difera modurile de administrare de la unu la altu!
Pentru 1.6 folosesti server creator sa creezi un server default, sa nu mai stai sa te chinui cu comenzi in command promnt. Dupa ce se instaleza serveru, ai nevoie de amxmodx 1.80! Ai nevoie de pluginul asta=>http://fisierulmeu.ro/217KIFFMRJHW/zp-plugin-407-zip.html si http://fisierulmeu.ro/459RIN5YDF4C/zp-resources-zip.html (resurse) copiezi totul in folderul unde ai instalat serveru in csstrike/addons si amxmodx.In amxmodx/configs/zombie.cfg configurezi dupa bunul plac.
Succes!

| and2797 explică (pentru ROB3RT89):

Da....Counter Strike 1, 6. Multumesc... fundawinking

1 răspuns: