| SXOR a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin
Ce pretuiesc fetele la baieti?

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Umorul, inteligenta, caracterul frumos si nu in ultimul rand aspectul fizic placut.

| SXOR explică (pentru evenso):

Aha fizic placut, aici am de lucru, dar pe celelalte cred ca le indeplinesc happy.

| positivity a răspuns:

Faptul că sunt băieți.
Adică e logic, prețuiești un bărbat pentru ceea ce este, şi pentru sentimentele sale.
Fetele în general, apreciază puterea sa, faptul că se simt protejate lângă cineva puternic, iubirea unui bărbat.
Chestii normale, oricum.

| SXOR explică (pentru positivity):

Multumesc mult! Sint niste ponturi grozave.

| mariukka a răspuns:

Ochii,caracterul,umorul cel mai important pentru mine, sa fie dragut