| Dumitritsa a întrebat:

am si eu o intrebare la voi! deci eu am nevoie de niste pastile care sa ma pot sinucide! si nu-mi spuneti ca nu trebuie nu stiu ce acolo, va rog sa-mi spuneti niste denumiri! va rog frumos! dau funda + >>>>>>>>>>>>vot!@!@!@~!@!~?!?!?!!!!!!!!!!

8 răspunsuri:
| Kuzco a răspuns:

Pai.nu exista pastile cu care poti sa te sinucizi
dar poti sa iei si bobite pentru soricei sau pastile pentru animale. ceva de genu
sper ca ti-am fost de folos
rolling on the floor)))000

| mihaelaroxy a răspuns:

Gropatin, lopatin si amin-amin

| deniiiii234 a răspuns:

Da de ce sa iti zicem noi?
Sa fim noi de vina pentru prostia pe care vrei sa o faci tu?

| girl1girl a răspuns:

Sincer iti spun scupo...nimeni nu cred ca o sa iti spuna, pentru.ca nimeni nu vrea sa te sinucuzi.te rog asculta-ma.nu merita nimeni si nimic sa te sinucizi...atat iti spun.lasa-l pe Dumnezeu sa te ajute.

| Gabitzzza a răspuns:

Nici sa nu te gandesti la asta tu esti constienta cum sa faci asa ceva

| Dash a răspuns:

Si cu ai de gand sa dai funda daca esti moarta?

| ascovit a răspuns:

@Dash rolling on the floor. Tare raspunsul taulaughing. RESPECT! Cred ca de asta nu se dau raspunsuri cand altii pun intrebari despre cum sa se sinucidalaughing. Isi pun aceeasi intrebarelaughing. rolling on the floor. Ce tare.

@MaRrY. Inainte sa iti spun ce ai putea sa faci.tu nu te gandsti la parintii tai? daca te vei sinucide vor fi distrusi. persoana in care au investit ei pana atunci( si sa dea Domnul sa nu traiasca parintii tai zile de astea) s-a prapadit. De ce? Pt. nimic. Sper ca nu e nimic altceva decat o gluma, ca tu vrei sa pari cineva pe acest site. Ooo Doamne. Nici macar emo nu se sinnucid fato! Daca asta vrei sa pari...Crede-ma, e penibil ce vrei tu sa faci!( chiar daca nu vreti sa ma credeti, emo nu se automutileaza cum spuneti voi sau se sinucid, insa in Ro emo a fost inteles gresit ca stil)

Oricum, daca tu asta iti doresti, bea acetona, o sticluta chiar, mori! Si lasa in urma ta parinti distrusi, prieteni cu lacrimi in ochi, bunici cu inimile sfaramate, poate bietii de ei chiar o sa si pateasca ceva grav la aflarea vestii, profesori cu regrete, colegi cu lacrimi in ochi. Insa mai ales parinti, bunici, frati surori poate, vri, unchi, matusi, prieteni, admiratoi chiarchatterbox, cu multe semne de intrebare, si mai ales, cu inimile distruse si cu lacrimi in ochi.

PS: Sper ca este doar o gluma!

| stefanya_5209 a răspuns:

Bea spirt.O sticla de Spirt si Amiiiin.:d.Glumeam.nu te mai gandi la prostii oh go on.