| 2persoane a întrebat:

Mi-am cumparat si eu o tigare electronica si unii imi zic ca sa nu trag in piept... cum sa fac sa trag sau nu?

Răspuns Câştigător
| razvimrj a răspuns:

Nu este lericulos doar sa ai grija ca acel lichid din ea sa nu ajunga pe piele.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tragi in gura apoi putin aer pe nas si aburii merg in plamani dupaceea, scoti repede afara expirand.

| Seepty a răspuns:

Eu zic sa nu tragi pentru si tigara electoniaca e toxica, aromele pe care le are in ea dauneaza.

| EvelynAlexandra98 a răspuns:

A trage in piept inseamna sa inghiti substanta aia din tigara, idk. Nu e bine sa fumezi, stii? Iti strici plamanii chiar si cu asta electronica.