| Cosminnute a întrebat:

Am și eu o întrebare
Oficial am 3 note la o materie, iar azi mi-a pus încă o data, dacă nu ma prezint mâine îmi poate pune nota? (Țin sa precizez ca obligatoriu e sa am 3 note, pe care eu le am)

1 răspuns:
| MariaSMV a răspuns:

Dacă e cu capsa pusă îți poate pune notă chiar dacă îți pune absență pentru că nota va apărea pe o dată la care ai fost prezent. Dar dacă te înțelege poți să te scuzi că nu ai învățat și să te asculte ora următoarea. Sper că te ajută cu ceva răspunsul. Baftă la învățat!