| diax_6393 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi :d. Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu am nicio idee despre ce cadou sa-i cumpar. M`ati putea ajuta cu cateva idei? happy

2 răspunsuri:
| Addiction a răspuns:

Ai putea sa-i dai ceva original si ceva ce va avea ca amintire de la tine, ca exemplu un portret cu ea sau voi amindoua deja la dorinta ta, o oglinda nice+ citeva cuvinte din inima si va fi cel mai minunat cadou crede-ma.

| Papusa_1623 a răspuns:

O rama frumoasa cu fotografia voastra in 2 cu un buchet mic de florihappy