| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire: am stransi 350 lei si nu stiu ce sa aleg dintre toate wow-urile sa ma bag pe platite sa joc am exp in joc sau sa imi iau o tableta grafica sa ma bag pe desenat serios pentru un portofoliu poate ma ajuta cand sa ma angajez undeva, de desenat stiu cat de cat dar nu ca expertu si as invata cred eu mai bine pe tableta ce sfaturi imi dati sa dau bani aiurea pe tableta sau. big grintonguebig grin thanks Visul meu ar fi sa ajung Game Design ce ziceti as putea ajunge cu multa munca prin desenele mele si mult suflet si foarte multa muncaaa nu doar pe hartie ci si pe pc sfaturi plz

2 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Ia-ti un bamboo pen and touch la mana a doua! Cu tableta grafica poti face bani dar pentru asta trebuie sa devii bun! asa ca iti recomand sa-ti iei o tableta la sh de la cineva care a facut upgrade, de la cineva care stie cu ce se mananca asa ceva! Succes!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu alege WoW, iti pierzi timpul.