| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire: am stransi 350 lei si nu stiu ce sa aleg dintre toate wow-urile sa ma bag pe platite sa joc am exp in joc sau sa imi iau o tableta grafica sa ma bag pe desenat serios pentru un portofoliu poate ma ajuta cand sa ma angajez undeva, de desenat stiu cat de cat dar nu ca expertu si as invata cred eu mai bine pe tableta ce sfaturi imi dati sa dau bani aiurea pe tableta sau. big grintonguebig grin thanks Visul meu ar fi sa ajung Game Design ce ziceti as putea ajunge cu multa munca prin desenele mele si mult suflet si foarte multa muncaaa nu doar pe hartie ci si pe pc sfaturi plz cel mai bun sfat explicit primeste funda big grin, faza este ca undele desene chiar nu imi iasa si nu stiu ce sa fac...

2 răspunsuri:
| ellisa a răspuns:

Decat sa bagi banii in jocuri, mult mai bine ar fi sa iti iei tableta.
De acel joc te vei plictisi o data cu trecerea timpului, deci ai da bani inutil.
Chiar daca nu te pricepi asa de bine acum la desenat, te vei perfectiona, crede-ma.

| Shammal a răspuns:

Warcraftu' necesita timp, idea e ca poti sa le faci pe amandoua, insa acum daca esti nevoit sa alegi una din ele alege ce-ti place mai mult