| Robert12341234 a întrebat:

Am si eu o problema, am 15 si am penisul mic, cam 7 cm flasca si 12 cm in erectie. Va rog ajutati-ma cu un sfat de ce e asa si ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

In primul rand, marimile pe care le-ai scris tu sunt normale. Apoi o sa mai creasca pana dupa 18 ani.
Nu iti recomand sa folosesti NIMIC pentru a forta penisul sa creasca. Intereseaza-te din ce este format penisul si vei intelege ca nu este ok sa-l fortezi nici fizic (mecanic) si nici prin creme sau pastile.
Fetele oricum nu stiu ce sa faca cu penisurile, asa ca stai linistit, ce se lauda ele. sunt prostii. Fetele au probleme mai mari de atat, niciodata o femeie nu e la fel "jos" ca alta, asa ca stai linistit, iti vei gasi perechea. Tai de pe lista meseria de Chipendales si gata, ai viata in fata. big grin

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Penisul mai creste pana la 17-18 ani.

| anonimadinAlba a răspuns:

Ar trebui sa te accepti asa cum esti, dar totusi am auzit ca exista creme