| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema:
Astazi, cand mergeam spre scoala, m.am intalnit cu fata de care imi place, si am mers impreuna spre scoala. Cand am ajuns la scoala, pe hol stateau niste baieti (asa stau ei in fiecare dimineata). Si cand am trecut pe acolo, unul dintre ei a plesnit.o peste fund pe acea fata. Intrebarea mea este: ar fi trebuit sa il lovesc pe acel baiat, sau e bine ca n.am facut nimic. Ea i.a dat niste palme, dar eu consider ca nu sunt de ajuns. (Vreau sa mentionez ca relatia mea cu acea fata este una de prietenie, doar ca mie imi place de ea). Am fost cumva prea las?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Daca ai fi ripostat, reprezenta o declaratie. N-ai fost las, ca nu e prietena ta si nu stii ce relatie are cu respectivul, ce chestii isi permit.
Oricum, daca e vorba de plesnit peste fund, e clar ca sunteti in clasele 5-8, deci in nicio situatie n-ar fi mare lucru.
Singurul lucru mare e ca individul e un țăran.

| Cosmin4321 a răspuns (pentru Plato):

Eu sunt intr.a 10-a, dar ea este intr.a 9-a. Ms de raspuns

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Erai un las dacă era iubita ta și nu ai fi făcut nimic.
În situația de față nu prea aveai ce să faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ii dadeai aluia una in gura, viata ta se schimba in momentu ala si lua o alta intorsatura. Dar ai fost prea incethappy

| Cosmin4321 a răspuns:

Ms de raspuns