| Superstar2014 a întrebat:

am si eu o problema cu pc, a inceput de cateva zile sa imi faca figuri, se restarteaza din 2 in 2 minute, si imi apare pe tot ecranul dungi albre si negre ca si cum ar fi spart,si cand incearca sa porneasca iar,imi apare o imagine albastra cu scris, sa va arat, http://forumserver.twoplustwo.com/......r-1209696/ ceva de genu cum e in forumul acesta, ce pot face?:) sa aflu de unde este problema :(?

1 răspuns:
| cookie01 a răspuns:

Salut. In printscreenul ala este un blue screen of death. Cand iti apare asa ceva trebuie sa stii ca o componenta de-a ta este defecta. Nu poti afla exact care decat inlocuindu-le sau ducandu-l la un service unde testeaza ei cu alte piese. Poti sa reinstalezi windowsul ca poate iti mai merge vreo luna, doua