| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

am și eu o problema dacă ma puteți ajuta și sa știu dacă s-ar putea sa fie persoane ca mine, nu pot suporta niciun tip de căști(în afara de cele mari de vin peste ureche), cele ce intra în ureche nu suport niciun tip și ma întrebam dacă ma puteți ajuta cu un sfat( no hate pls)

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai sunt unele care nu intra mult in ureche si au un fel de suport din silicon care se pliaza pe pavolionul urechii, pentru sustinere. Cred ca ar trebui sa fie ok.
Sau incearca tot casti care nu intra foarte mult.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Ai putea sa incerci si cele wireless gen

https://www.emag.ro/......D014YZBBM/