| DaizDaianis a întrebat:

am și eu o problema mai mare de cât pare. După aproape 1 an de relație prin care eu și prietena mea am trecut cu bune și cu rele, eu am văzut o alta fata, și brusc mi-a pierit tot cheful de iubita mea și de relație in general, eu și cealaltă timp am început sa vorbim, și mi am dat seama ca și ea pare interesată de mine, cu toate astea nu știu ce sa fac, eu o iubesc foarte mult pe iubita mea, e o parte din mine și ea ma iubește la fel de mult sau poate chiar mai mult, eu in ultima perioada am acordat mai puțin interes relației, cu toate ca ea și-a dat seama ca mi-a pierit cheful am spus totusi ca nu, nu s-a întâmplat asta pentru ca in același timp eu o iubesc enorm, dar vreau sa încerc cu cealaltă, dar nu știu, poate sunt nebun, sunt conștient ca poate fi una dintre cele mai mari greșeli din viața mea dacă o sa pun stop relației, ea o sa sufere, la fel și eu, dar chiar nu știu, mie îmi place alta fata, dar iubesc pe alta... sunt nebun știu...dar va rog ajutați-ma, chiar nu știu ce sa fac

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cel mai important lucru este ce iubesti fata de ce placi! Chiar daca fata acea te atrage ar trebui sa continui sa o iubesti pe a ta iubita care poate are o iubire infinită pentru tine.Vei regreta daca lasi oamenii care tin la tine.

| AndreaTedra a răspuns:

Nu pune stop... dupa o sa regreti mult.