| GabrielGabii41 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-a spart cineva email-ul si nu mai stiu parola ( sau nu stiu cum s-a intamplat dar nu mai am aceeasi parola ) si cartela pe care era salvat emailul nu mai e buna si am aruncat-o si pe acel email aveam tot ce am si nu mai pot intra pe el.
Poate cineva sa ma ajute cumva sa o pot recupera?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ti-l poti recupera daca mai stii intrebarile de securitate.

| Decicumzici a răspuns:

A sigur, nu trebuie decat sa spargi mailul cu brute force. Sigur nu va dura un triliard de ani =) te-ai gandit ca ti l-a sters compania de mail din cine stie ce motiv? si mie mi-a sters unu si cand intru cu login name zice pw incorect. Nu ca ar fi schimbata parola ci nu exista deloc contul. Evrika.