| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am si eu un iPhone 4, si de curand mi-am dat update la 7.0.2 si mi se misca greu, acuma as vrea sa dau downgrade la 6.1.3,daca se poate sa imi dati si mie un link care sa ma ajute as fi recunoscator.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge, primesc eroarea 3194 la itunes, zice ca este o eroare necunoscuta.

| perladunarii a răspuns:

Salut, iti las 2 linkuri cu niste modificari pe care le poti face si vezi daca iti merge la fel de greu!
http://www.idevice.ro/......-bateriei/
http://www.idevice.ro/......si-simpli/

| Trolozaur a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci downgrade. sunt 90% sigur.

| kingsoft a răspuns:

Caută pe Google asa:
How to downgrade ios 7 to ios 6
Si iti va da sa downloadeZi o chestie
Dupa asta intri in iTunes si sincronizezi cu ce ai descărcat si gata
Dar ai grija pentru ce telefon downloadeZi ca o sa iti dea sa alegi de ex: iPhone 4s: ios 6.1.3
Sa nu downloadeZi ios 6.1.4 ca e pentru iPhone 5 si nu e bun deloc