| deathkillersx a întrebat:

am tras un metin si nu ma lasa sa--l sterg da o eroare cannot delete metin2nc:its is being used by another person or program care poate sa ma ajute dau fundita si nu tin mt deschis ca sa nu ziceti ca sal inchid si dupa sa--l sterg ce sa fac?

1 răspuns:
| DavidoW a răspuns:

Ai incercat un restart la pc? Daca da, cauta fisierul metin2nc dai click dreapta pe el si vezi daca e bifat read only si debifeaza! Dar prima incearca un rr la pc. big grin