| NooN3 a întrebat:

Am umblat prin calculator din greseala si cand vreau sa-nchid si inainte imi apareau niste iconite, cu shut down d-astea, acum este classic si imi apare o casuta cu Shut Down, Restart si trebuie sa selectez, cine stie cum fac sa imi apara inapoi iconitele, dau funda+vot, va rog frumos este important.

3 răspunsuri:
| Ioana128373i a răspuns:

Pai ti-ai pus parola la calculator. Si sincera sa fiu acum nu stiu cum sa faci sa fie inapoi cum era calculatorul. Eu tot din greseala mi-am pus parola. laughing

| NooN3 explică:

La fel si eu, dar.laughingca din cauza unui program numit "Fraps" s-a facut totul praf.laughing

| HeavyStar a răspuns:

Cred ca nu poti să mai scapi de parola doar prin reinstalare windows.