| guss25 a întrebat:

Salut tpu.am un ceas de mana de o zi si astazi la scoala imi cazu si ii sari telescopul. Dupa ce pusei telescopul la loc il pusei la mana si miscai putin de ea si se miscara si limbile ceasului. daca il aplec in jos coboara si limbile lui si tot asa. CINE IMI POATE SPUNE CE SE INTAMPLA.CARE ESTE PROBLEMA?

1 răspuns:
| DeliaCute a răspuns:

Cea mai mare problema e vocabularul tau.Eu zic sa puși mâna pe carte, ca daca nu pusei si facui ramai de rasul curcilor. Inteleși?laughing