| yulik12 a întrebat:

Salut tpu.am un cont de facebook facut demult si am uitat parola si adresa de ymaill cum il pot bloca fara sa ma loghez pe el va rog sa ma ajutatii cel mai bun raspun ii ofer cu drag o funda :* happy

3 răspunsuri:
| XRanyaX a răspuns:

Nu ai cum, fara sa ai nici macar adresa de mail.

| darrio2007 a răspuns:

Nu il poti bloca daca nu poti intra pe el. Daca spui ca nu iti mai amintesti datele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti stii profilul?
Apare cam asa: http://www.facebook.com/nume.cont
Sau cum ai stabilit tu daca ti-ai editat numele linkului.
Incearca sa folosesti acea continuare si sa introduci parole gresite intentionat de mai multe ori. Nu garantez, dar poti incerca.