| Beautyapple a întrebat:

Am un cont vechi hackuit si vreau sa intru sa-l dezactivez, dar nu mai stiu nimic despre el (raspunsuri la intrebari, emailul alternativ etc.) si asta inseamna ca-mi hackuiesc propriul cont big grin! Stie cineva cum pot face asta fara programe si chestii din astea? Funda+vot!

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu mai poti face nimic in legatura cu el daca nu mai stii nimic despre el. Poate reusesti sa nimeresti parola totusilaughing

| bogdadj a răspuns:

Trebuie sa ai datele adica raspunsurile la intrebari daca acele raspunsuri nu le mai ai nu mai ai ce face cu acel const. (punct)laughing