| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care inainte era singur si statea mereu cu mine si cu fratimiu si dupa o luna doua fratimiu i-a facut cunostinta cu o fata si acum el nu prea mai sta cu noi si fratimiu o data s-a enervat rau de tot si sa loat de delia gagica prietenului nostru si el il tot provoca cu faze din astea :Ce vrei ma, Ia mana de pe ia, Date dre**u, Marsi de langa ia. Si fratimiu s-a enervat si eu l-am tinut sa nul bata cat am putut dar a reusit sa scape si la Tavalit pe jos pe Robert prietenul nostru dupa ce la batut Ionut fratimiu s-a dus acasa eu am ramas si delia cu robert tot se dadeau dupa masini; case; stalpi; ETC si dupa o jumatate de ora eu l-am intrebat ba tu sti ca ai bani saimi dai a spus el da tu sti ca Ionut te-a facut cunostinta cu Delia a spus da tu sti prin ce am trecut noi trei a spus da si l-am intrebat Atunci Dece stai cu ia si in gasca nu stai si nu a spus si a plecat cu delia si a spus Salut Alexe(Nul batea nimeni; Era foarte fericit; avea bani de la noi; nu avea probleme cu nimeni; era aparat de noi; si multe multe )Voi de ce credeti ca nu a mai vrut sa stea in gasca noastra? Funda +vot

Răspuns Câştigător
| LittleRose a răspuns:

La inceput a fost un prieten bun. Apoi a devenit relativ...profitor.A vazut ca are numeroase avantaje din partea voastra si poate a zis "Ia sa mai profit".Din spusele tale are o relatie frumoasa cu acea fata si cred ca nu vrea sa renunte.O greseala frecventa este sa-ti lasi prietenii pentru o fata/baiat.El asa a facut. Dupa ce se va desparti de fata respectiva o sa vedeti ca va vrea sa reia legatura cu tine si cu fratele tau.Asa stau lucrurile din punctul meu de vedere.Nu mai vrea sa mai stea cu voi pentru ca ori prietena lui i-a impus sa petreaca timpul cu ea ori crede ca daca nu sta tot timpul cu ea o pierde.Mult succes :*!