| URSaKe a întrebat:

Am un prieten nevazator si vreau sa stiu daca exista un program care sa citeasca texte in limba romana, cu pronuntie in limba romana! As vrea sa il descarc free daca se poate! Va rog, vreau sa il ajut! Astept raspuns cat mai repede! Multumesc!

2 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Da exista se numeste JAWS

| UssuallyMen a răspuns:

Chiar si eu am un prieten nevazator si el are program pentru scris pe messenger el tasteaza is programul ii spune ce tasteaza i-l voi intreba de acel program